Poronienie - Forum

Pełna wersja: Nadzieja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej dziewczyny, ostatnio pisałam na forum o swojej stracie maleństwa, które straciłam 7 maja tego roku. Bardzo to przeżyłam ale tłumaczyła sobie, że tak musiało być.
Po poronieniu okres dostałam 7 czerwca w sumie normalny jak zawsze, lipcowego już nie dostałam....
Zrobiłam test ciążowy dzień po spodziewanej @,
Od razu dwie grube krechy, wczoraj poziom bhcg wyszedł 1850, więc najprawdopodobniej ciąża...
Ale ciężko mi uwierzyć, bo boję się że to beta po poronieniu została... Była spadkowa ale ciągle się boję że mam złudna nadzieję... 
Ale w końcu skoro był a @ to beta musiała spaść do zera prawda?
Mam objawy ciążowe jestem zmęczona senna głodna, mam zgage, bolą mnie piersi ale boję się jak nie wiem co....
annika1801, dział "Starania" to dział merytoryczny dotyczący starań. Wierzę, że się boisz, ale raczej nie ma możliwości, żeby po takim czasie od straty i normalnej @ w tzw. międzyczasie tak wysoka beta była pozostałością po poprzedniej ciąży.
Także Twój post powinien znaleźć się w dziale "Rozmowy o ciąży", poproś o dostęp do niego Admina (wskazówki, jak to zrobić, znajdziesz tutaj: https://www.poronienie.pl/forum/announcements.php?aid=8 ).