Poronienie - Forum

Pełna wersja: Imunologia doc. Paśnik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, jestem tu po raz pierwszy, a moja krótka historia jest taka,  że poronilam 4 razy.. Teraz trafiłam do dr Paśnika i mam zlecone pierwsze badania w których mam podwyższone LIMFOCYTY HELPER CD3+/CD4+ 53% norma jest  do 51%. Kolejna konsultacja dopiero za 1,5 m-ca. Czy któraś z Was leczyla się u niego i udało się zajsc w ciążę. Trochę już wariuje w tym temacieSad
Dorota04, nie powielaj proszę postów. Jeśli ktoś będzie znał odpowiedź, na pewno odpisze w dziale immunologia.
Nie zrobiłam tego celowo, poprostu nie dokonca ogarniam te forum i myślałam, że pierwszy post się nie dodał. Mało tego mam bardzo ograniczone uprawnienia i nie wiem jak to zmienić. Chciała bym obejrzeć posty od Frania ale nie wiem jak Bo klikając w nią od razu mam komunikat, że przekraczam uprawnienia. Czy może mi ktoś pomóc?
Wypowiedzi nowych użytkowników są akceptowane przez Staff przed opublikowaniem. Nie zawsze ktoś z nas jest na forum, stąd zdarzają się opóźnienia.

(Sun, 09 Czerwca 2019, 12:51:59)Dorota04 napisał(a): [ -> ]Chciała bym obejrzeć posty od Frania ale nie wiem jak Bo klikając w nią od razu mam komunikat, że przekraczam uprawnienia. Czy może mi ktoś pomóc?

Masz na myśli, że nie widzisz jej wypowiedzi czy nie możesz zobaczyć jej profilu?