Poronienie - Forum

Pełna wersja: betaHCG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,
Dziewczyny zrobiłam wczoraj testy z krwi i wynik bety wynosi równe 9.
Apteczny test pokazał drugą bladą kreskę.
Mój lekarz nie odbiera, dobijam się co chwila do niego.
Czy taki wynik może oznaczać bardzo wczesną ciążę? I zwyczajnie powinnam powtórzyć badanie jutro?
Czy coś jest nie tak i powinnam zacząć świrować?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Margo myślę że może oznaczać ciążę, a w jakim momencie cyklu jesteś? Lekarz pewnie za wiele też nie pomoże, na USG nie ma sensu biec bo i tak nic nie pokaże, jakieś leki powinnaś brać od pozytywnego testu?
Za dwa dni powinna pojawić się miesiączka...choć mam PCO, więc nigdy nie wiem, kiedy tak naprawdę się pojawi...Ostatnio mam cykle około 30dniowe. Mowa była o luteinie od samego początku, póki co tylko tyle.
Robiłam betę w tym samym laboratorium w grudniu, bo podejrzewałam ciążę, ale wynik wyniósł 1,2.

Dodzwoniłam się przed chwilą do lekarza, kazał powtórzyć betę, ale dopiero w poniedziałek.
Dziękuję za odpowiedź.
No to może to być bardzo wczesna ciąża, betę chyba lepiej powtórzyć po 2-3 dniach bo czy wzrost po jednej dobie cokolwiek powie, nie wiem. W każdym razie trzymam kciuki i gratuluję
Dziękuję.
Trzeba powtórzyć po 48 godzinach i potem po 48.
Będę powtarzać najpierw w poniedziałek. Myślicie, że bardzo istotne jest, żeby ze względu na różne normy zrobić to w tym samym laboratorium? Okropnie długo się tam czeka na wyniki. I zastanawiam się, czy mogłabym udać się do innego.
Normy mogą być te same, odczynniki inne. Właściwie to ten poniedziałek to ni przypiął, ni przyłatał. Powinnaś zrobić betę dziś, potem w niedzielę i we wtorek, np. Może sens miałaby w poniedziałek i w środę? I wtedy w jakimś innym labie.
Dzięki, tak właśnie zrobię.
Okropnie się denerwuje...I najchętniej miałabym to już za sobą. Ale nie znam żadnego laboratorium czynnego w weekend.

Właśnie znalazłam jedno. Więc jak zrobię jutro tam, to powtórzyć powinnam w poniedziałek, tak?
Tak Smile i najlepiej później w środę Smile
Powodzenia Smile
Mam już wyniki-28.4.
W poniedziałek powtórzę. Bardzo Ci dziękuję, posłuchałam Twojej rady jestem dużo spokojniejsza. Pójdę jeszcze tak jak radzisz w poniedziałek i we środę.
Patrząc na wynik poprzedni to beta póki co przyrasta prawidlowo, po 3 dniach powinna się zwiększyć o 114%, sprawdz ponownie jak zaplanowałaś w poniedziałek, wtedy powinno być o min 66% więcej ( po dwóch dobach)
Cieszę się Smile
Beta spadła o dziesięć jednostek.
To najprawdopodobniej ciąża biochemiczna.
Idę w środę...powtórzyć. Ale ginekolog przygotowuje, że to raczej formalność.
Margo :-(
Jestem załamana. I boję się liczyć na cud.
Czekam do tej środy jak na ścięcie głowy.
Margo przytulam.
Z jednej strony liczby nie kłamią o statystyki mówią swoje, ale... Chociaż takie pocieszanie nie byłoby na miejscu pisać że będzie ok. Powtórz dla pewności żeby wiedzieć na czym stoisz, dla mnie najgorsze było zawsze czekanie i niepewność.
Powtórzę. Bo co mi innego pozostało...?
Zrobiłam test apteczny niedawno i już nie pokazał drugiej kreski...Brzuch mnie boli. Mdli mnie. I mam stan podgorączkowy. Znajoma lekarka kazała odpoczywać, nie panikować...spokojnie czekać do środy (łatwo powiedzieć) I zapewnia, że dzisiejszy wynik to jeszcze nie wyrok. Ale myślę, że chce mnie po prostu pocieszyć...Bo już zdążyłam pokochać tego Okruszka.
Już doczytałam na Twoim wątku.Bardzo mi przykro ...
Beta spadła do 6.3.
Koniec nadziei.
Dziękuję...