Poronienie - Forum

Pełna wersja: Ile można czekać na samoistne poronienie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przepraszam, jeśli taki temat już się powtórzył. Jednak nie mogłam znalezć a zależy mi na czasie Sad

Już wyjaśniam mój problem. Zaczął już się 9 tc. Niestety w pon 13 dni temu miałam ogromny stres, skurcze macicy i zarodek obumarł. Mój ginekolog wstrzymuje się jeszcze z łyżeczkowaniem, chce czekać na poronienie samoistne. Stąd moje pytanie: jak długo można czekać? Ta niepewność mnie denerwuje Sad Aha, dodam, że beta hcg robiona tydzień temu wyniosła 4200
Współczuję Ci bardzo... Ja czekałam ok. 14 dni, ale ciąża była młodsza - beta na poziomie 1500. To był trudny czas, ale mój lekarz też uważał, że to lepsze rozwiązanie niż interwencja w szpitalu. Byłam z nim w stałym kontakcie - miałam dzwonić w razie silnego bólu, gorączki, b. silnego krwawienia. Beta rosła aż do rozpoczęcia poronienia, później b. gwałtownie spadła.
Mój lekarza teŻ kazał czekac do 14 dni i w pierwszej ciąży było to tego samego dnia co wiadomość o starcie w kolejnej huzar czekałam kilka dni a przy ostatniej stracie czekałam prawie tydzień codziennie czekając na ten dzień okropny
Dziękuję Dziewczyny za szybką odpowiedz. Jutro miną 2 tygodnie, nie mam żadnych oznak zapowiadającej się miesiączki Sad We wtorek mam wizytę u lekarza, więc pewnie dostanę skierowanie do szpitalaSad
Ja bym po 3 czy 4 dniach poszla na kontrole i zrobila bete.
Ja czekalam 10 dni i wdalo mi sie zakarzenie np...
Princesko, betę robiłam w ubiegły czwartek i w poniedziałek. Beta na tym samym poziomie. Lekarz powiedział, że mój organizm nie zauważył jeszcze, że ciąża jest martwa Sad Jutro znów powtarzam, bardzo się boję
lalabay, czytałaś TEN wątek? Może znajdziesz tam jakieś wskazówki dla siebie.
Bardzo współczuję.
Masaiimara dziekuje, ten watek bardzo mi pomogl.
Cieszę się, że chociaż tak mogłam pomóc.