Poronienie - Forum

Pełna wersja: Gdzie mozna zrobić badania w Krakowie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję zrobić badania na przeciwciała kardiolipinowe i antykolagulant tocznia. Szukam w internecie i nie bardzo mogę znależć gdzie w Krakowie mogę wykonać to badanie. Mam rownież zlecone badanie na Mycoplazme, ureaplazme i chlamydie i to znalazłam, że można zrobić w Krakowie na ul. Sławkowskiej 17. czy może któraś z Was miała robione to badanie i gdzie?
Mam jeszcze pytanie dotyczace histeroskopii.. Nie orientujecie sie jak odległe sa terminy zabiegu w szpitalu na Kopernika? Bo tam mnie wysłał mój ginekolog.. A żeby zrobic to badanie prywatnie to trzeba chyba zapłacić około tysiąca złotych?
Kurcze człowiek kompletnie nic nie wie..Sad
Jak na razie to zrobiłam jedynie szczepionke na WZW bo tez mi lekarz zlecił.. W czwartek jedziemy z mężem do Krakowa bo ma mieć badane nasienie i włąsnie chciałam przy okazji zrobić te swoje badania....
wiolczyk, z tego, co wiem, to Sławkowską niektóre dziewczyny sobie chwalą.
Zresztą wszystkie badania możesz też zrobić w Diagnostyce, która opanowała Kraków dokumentnie. http://www.diag.pl/Badania.93+M53184e8d965.0.html
Na stronie znajdziesz też adresy i ew. telefony. Plusem jest to, że jak masz kartę, to możesz sprawdzić wyniki przez internet.
Pozdrawiam.
Bardzo Ci dziękujeWink tej stronki nie znalazłam, pewnie cos źle szukałam.. Jeszcze raz dziękujęWinkTeraz muszę tylko przemyśleć gdzie iśćWink Mam nadzieję, że uda mi się wszystko załatwić w czwartek.
Nie ma za co. Wiem, bo korzystam, to się dzielę informacją Wink