Poronienie - Forum

Pełna wersja: Ginekolog Katowice i okolice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziewczyny może macie kogoś godnego zaufania? Bo ja chyba zmieniam moją lekarke a jestem na etapie starań.
Anula, w jakiej okolicy Ci pasuje, ja może się uparłam i ciagle polecam dr. Cholewe, przyjmuje w Provicie w Katowicach i w Zabrzu. Zresztą w Provicie jest wielu specjalistów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Cholewy to smiało pisz Smile a postaram się odpowiedzieć Smile
pozdrawiam i tez jestem na etapie staranek Smile
Ja chodze do Paligi a co do Cholewy to słyszałam że już troche zacofany jest (ale to gdzieś na necie wyczytałam) chociaż osobiście nigdy u niego nie byłam. Chce mieć pewność że będę się czuła bezpieczna bo jakoś od mojej gin wszystko sama musze wyciągać
Dziewczynom, które nie są na tyle zamożne,aby chodzić prywatnie do lekarza, polecam doktora Damiana Ziętka. Przyjmuje w Katowicach w poradni na ul.Kotlarza. Jest młody, ale bardzo delikatny, subtelny i naprawdę poważnie podchodzi do każdej kobiety i każdego problemu. Ja mu ufam całkowicie. Odpowiada na wszystkie pytania. Lubię do niego chodzić.