Poronienie - Forum

Pełna wersja: Od złudzenia do prawdy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Spotkałam się z taka książką: OD ZŁUDZENIA DO PRAWDY. «Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła...» Jest o kobiecie w którą uderzył piorun, miała śmierć kliniczną w czasie której Pan Bóg zrobił jej egzamin z życia wg 10 przykazań. Piorun spalił jej części ciała i wnętrzności m.in. jajniki i piersi. Została cudownie uzdrowiona i w późniejszym czasie miała nawet dzieci i karmiła je piersią. Książka jest rozprowadzana za darmo lub po kosztach wydruku. Nawet można ją ściągnąć za darmo z internetu.
http://voxdomini.com.pl/sw/gloria_polo.htm

Na mnie zrobiła duże wrażenie i nie chodzi o cud uzdrowienia ale to co przeżyła podczas śmierci klinicznej.

Może któryś z księży spotkał się już z tą publikacją. Jaka jest opinia Kościoła Katolickiego nt tej książki? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację.

Pozdrawiam Smile
Próbowałam tę książkę czytać, ale nie szło mi... Wszyscy dookoła byli zachwyceni. Ja mam duży dystans. Książka nie ma imprimatum stąd też myślę, że trzeba być ostrożnym, aczkolwiek świadectwo jest.
Dziękuję Ci nikto za informację Smile
Koleżanka kupiła mi tę książkę w sklepiku przy katedrze, czytałam też na katolickich forach internetowych że polecają ją księża i siostry zakonne, jednak wolę się upewnić jakie jest stanowisko KK i dlatego zadałam tu na forum to pytanie.