Poronienie - Forum

Pełna wersja: Lekarz - Temat zbiorczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Inka

Planuję kolejną ciążę! Rzuciłam palenie, nie piję alkoholu, biorę witaminy, ale wiem że to za mało - powinnam się pozrądnie przebadać. Dlatego szukam dobrego i mądrego lekarza w Trojmieście, najlepiej w Gdańsku! Czy któraś z Was może mi kogoś takiego polecić?

Edit / DzikaMysz 2013-11-16 18:26 / Łączenie tematów

Agafia

Zwracam się do Was z prośbą. Szukam teraz lekarza, najlepiej z Białegostoku bądź z Łomży, który poprowadziłby mnie przez WSZYSTKIE badania. Byłam u swojej gin na wizycie, bo miałam plamienia i źle się czułam i na moje pytanie o badania kazała tylko zrobić: toxoplazmozę, cytomegalie, mycoplasma hominis i ureaplasma urealyticum. Mam wrażenie, że na innych rzeczach się po prostu nie zna. Mimo, iż przyniosłam jej listę wydrukowaną z tych stron. :<

bozena

Leczyłam się u lekarza z Białegostoku (Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych). Po trzech poronieniach, czwartą ciążę poprowadził bardzo profesjonalnie. To szczęście, że na niego trafiłam. Jest to prof. Michał Jóźwik. Dzięki niemu dziś jestem szczęśliwą mamą prawie 2-letniej Gretki.

Agafia

A możesz mi dać jakieś bliższe namiary? Możesz na maila, lub gg 7640739

Donata

Mam za sobą dwie straty dzieci. Za kazdym razem byłam pod opieką innego lekarza. Nie będę wdawać sie w szczegóły, ale nie do końca mam pewność, że byłam pod właściwą opieką. Czy ktoś mógłby polecić mi dobrego ginekologa w Poznaniu, który ma na koncie udane porody po dwukrotnych startach dzieci?

Sylwia

Droga Donato, gdybyś tylko mieszkała bliżej mnie, poleciłabym bardzo dobrego lekarza ginekologa i psychologa w jednym. Ja jestem z Częstochowy i właśnit tu jest mój cudowny lekarz. Myslę, że w Poznaniu jest też ktoś taki i znajdzie się osoba, która podpowie do kogo sie zgłosić. Życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego na przyszłość.

oguda

witaj Donato jestem z Poznania i mam świetnego lekarza, jednak nie chcę na forum podawac jego danych. Mój nr gg 1949859, jesli jesteś zainteresowana to sie odezwij kiedyś. Mam troche inne doswiadczenia: dwie zagrażające ciąże (musiałam leżec) poprowadził szczęśliwie do końca, miedzy nimi było 1 poronienie (6 tydzień). obecnie prowadzi moją 3 ciążę, mam do niego pełne zaufanie i uważam go za superfachowca.

Inka

Szukam dobrego lekarza z Trójmiasta - przygotowuję się do drugiej ciąży - pomóżcie!

ja

Witam. Potrzebuję namiarów na prywatny gabinet dr A. Pawluka z Wrocławia, który jest również lekarzem w szpitalu na Brochowie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, nr tel., adres,....

Monika

Donato, ja również mogę polecić Tobie dobrego lekarza. Wiem, że miał pacjentke po dwóch poronieniach. Teraz ona jest w ciąży i ma już córeczkę. Ja na razie czekam na czas, kiedy będę mogła znowu starać się o bobaska. Pisz prosze na maila adres zaraz obok nicka.

Pozdrawiam

Monika

Monika

Doanto,

oczywiście jestem z Poznania Smile

Pozdrawiam

Monika

prymulka

sylwio jesli można co to za lekzarz w częstochowie bo ja też jestem z. pozdrawiam

ja

naprawdę nikt go nie zna???? bardzo mi przykro.....

Sylwia

Droga Prymulko, skontaktuj się ze maą na gg, mój numer7081120. Lekarz ten wiele osób wyprowadził na prostą i ciesza sie swoimi pociechami, sama jestem przykładem. Pozdrawiam i czekam na gg.

prymulka

możesz się śmiac ale ja nie wchodze wogóle na gg podaje ci mojego maila jak możesz mi cos napisac a jak nie to może gdzieś sie na to gg załapie bo ta na tym komp. w pracy nie moge buzki pa

ski

ja chodziłam do Sidora, On tez pracuje na brochowie, nie polecam, chociaż to wroclawska \"gwiazda\"

ski

czy wiesz coś dobrego o Pawluku? szukam lekarza

ski

MÓJ MNIE ZAWIÓDŁ, TO JUZ NIE PIERWSZY. pRZY PIERWSZEJ CIĄŻY NAWALIŁ JEDEN, A NASTĘPNY LEKARZ, KTÓREGO WYBIERAŁAM DŁUGO NIE SKUPIL SIĘ NADE MNĄ POMIMO MOICH PRÓŚB I UPRZEDZEŃ O POPRZEDNIEJ TRUDNEJ CIĄŻY. sŁYSZALAM \"BĘDZIE DOBRZE\" I NIE JEST DOBRZE, STRACIŁAM DZIECKO W 18TC

martucha

Witam

moja koleżanka po 4 poronieniach udała się do pewnego lekarza profesora z Wrocławia. udało się donosiła ciążę i jest obecnie mamą 5 miesięcznej dziewczynkiSmile napisz do mnie na maila do podam Ci namiary pozdrawiam martucha

ja

Witam, jatakże jestem z Wrocławia i szukam dobrego lekaża. Będę wdzięczna zawskazówki.

ski

dziewczyny , popytajcie o lekarza, może być tez wałbrzych

ski

DALEJ SZUKAM...

Gosia

Polecę swojego przyjmuje na Brochowie nr gg 1844610

Khess

Ja mialam bardzo dobra Pania Doktor, przyjmuje w prywatnej klinice na klecinie, dokladne namiary moge podac przez gg 2937055

ewa

Dziewczyny, chciałam zapytać dlaczego nigdy nie piszecie o lekarzach. Nie wiem czy jest takie odgórne założenie. Po prostu pytam, bo myślę, że mogłybysmy sobie w ten sposób pomagać. Ja zupełnie nie wiem do kogo iść po tym jak moje dwie ciaże zostały zlekceważone przez 2 wrocławskich\"GWIAZDORÓW\".
Znalazłam czraną i białą listę ginekologów na forum GW, ale tam piszą dziewczyny często o ciążach donoszonych, nie patologicznych, a to nijak ma się do mnie. Uważam, że można było uniknąć moich smutków , gdyby ktoś chciał usłyszeć co mówię.
Zadzwoniłam do mojego lekarza w 34 tyg. ciąży, że bardzo puchnę, a on mi powiedział, żebym przestała solić. Urodziłam po dobie, Synek leżał 4 tyg. pod respiratorem, ale Bozia nad nami czuwała. Za drugim razem już nie mieliśmy tyle szczęścia, 18 tydizeń ciąży. Długo ja walczyłam i moje małe Dziecko.
Pomóżcie!!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26