Poronienie - Forum

Pełna wersja: pęcherzyk na usg
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
dziewczyny czy 2 tyg i 2 dni od owulacji wiadać już coś na usg ? byłam na usg i oprocz ropulchnionej macicy nie było widać pecherzyka Sad owu miałam od ostatniej miesiaczki dosc pozno bo 3 tyg - wiec nie sugeruje sie terminem OM
To za szybko żeby było cos widać na dobrym usg lekarz zobaczy pęcherzyk ok 5 tc.
5 tc od ostatniej miesiaczki tak ? przy załozeniu, ze owu była ok.14 dnia (czyli cykl 28 dniowy) ? bo jesli tak to jak u mnie owu było po 3 tygodniach to musze doliczyc tydzień czyli w 6 tc
U mnie w każdej z ciąż pęcherzyk było widać ok. 6tc, a serduszko ok. 7tc. Wszystko zależy od tego kiedy była owulacja i doszło do zapłodnienia.
Pozdrawiam.
w 6 tc ale kiedy miałas owu i jakie długie masz cykle - bo jak 28 dniowe to wychodzi na to, ze było go widac 4 tyg po owu - wiec jak jak byłam raptem na poczatku 3 tyg od owu to mogło nie bc nic widac - owu miałm napewno po 21 dc ...bo dokładnie obserwowałam cykl i robiłam testy owulacyjne.
Pysiamod - spokojnie! Podobno pęcherzyk widać, gdy beta osiągnie 1000. Bijące serduszko później - może w 7tc, a może nawet w 8 i dalej. Ciążę liczysz od 1 dnia ostatniej miesiączki.
Ania dzięki ja własnie znalazłam, ze nawet czasami widac dopiero jak beta osiagnie 5000 - wiec to pocieszajace - z tym liczeniem od OM to wiem, ze tak wszedzie robią, ale u mnie jest tydzień róznicy a to duzo jesli chodzi np. o interpetacje wynikow betahcg czy obrazu usg - dlatego gin patrzył na moj wykres ostatniego cyklu i testy owu
Pysiamod. Cykle mam 28 dniowe, a owu zwykle miałam w połowie cyklu, 14-15 dnia. Też stosowałam testy owulacyjne a dodatkowo przed ostatnią ciążą miałam monitorowany cykl. Myślę, że dwa tyg po owu, mogło jeszcze nic nie być widać. Trzymam mocno kciuki za Twoją dzidzię. Pozdrawaim.
Pysiaczku - niezależnie od dnia ovu ciążę liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki. A skoro wiesz, że ovu była późno, to mozesz spać spokojnie, nawet jak Ci wmawiają, ze JUŻ powinno być coś widać.
dzieki dziewczyny - czekam cierpliwie na wizyte mam 30 wrzesnia i mam nadzieje, ze tym razem bedzie juz Groszeczek widoczny i wszystko bedzie dobrze.
I za to będziemy trzymały kciuki.

Mój gin mówił, że na początku ciąży nawet kilka dni różnicy w terminie ovu może spowodować różne obrazy na USG. Zgadzam się z AniąPiBi, nie przejmuj się tym, co inni Ci wmawiają.

Przesyłam pozytywne fluidki dla Ciebie i Maleństwa
Kciukasy cały czas zaciśnięte.
Kciuki za dzisiejszą wizytę.
dziekuje bardzo bardzo sie stresuje, ale musze wierzyc, ze bedzie dobrze. Zrobiłam jeszcze raz bete i morfologie - odbiore wyniki i ide na wizyte popołudniu. Pozdrawiam serdecznie.
ostatnio od paru dni mecza mnie rano mdłosci - oby juz wszystko było jasne dzis na tym usg....chyba zejde na zawał dzis na tej wizycie...
E, no, Pysiamod, jaki zawał????????? Będzie git! Nie stresuj dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink
pysiamod ja właśnie przeskoczyłam siódmy tydzień a właściwie już prawie ósmy i wczoraj widziałam ładne bijące serduszko i mojego maluszka. Zobaczysz będzie dobrze.
ja sama nie wiem w ktorym tyg jestem Sad cykle mam długie - robiłam testy owu i nie wychodziły raz tylko pojawiła sie blada druga kreska i to raczej nia sie sugeruje - teraz byłby dopiero pocztek 7 tyg - bo jak patrze na ostatnia @ to zaczynałabym 8 tydzien - ale gin ostatnio mowił, ze raczej tydzien w tył bedzie jesli chodzi o obraz na usg (przez pozne owu) - oby tak było bo bardzo sie martwie, ze dzis sie znow rozczaruje Sad(
Pysiamod trzymam kciuki, mam nadzieje ze sie udalo, ze gino potwierdzi ciaze...
nie martw sięSmile

ja na początku zrobiłam test i też wyszła druga bardzo blada kreska, sama nie wiedziałam czy jestem w ciąży czy nie, poszłam do lekarza a ten nic nie widział ale zostałam skierowana na badanie beta HCG i wszystko się wyjasniło... 100% ciąża z określeniem tygodnia...

niestety u mnie wyszło tak jak wyszło, ale u Ciebie wszystko będzie superSmile
dzięki dziewczyny to po 16 trzymajcie kciuki by bylo wszystko dobrze - bo 3 straty juz nie zniosę Sad
Ty nas nie strasz tym zawałem i tak siedzę jak na szpilkach, bo pewnie jesteś już w gabinecie. Kciuki cały dzień zaciśnięte.
Przekazuj szybciutko dobre wieści Smile
Pysiamod trzymam kciuki!! Właśnie masz wizytę Smile
Jak tam pysiamod wyszło???
tuptam juz niecierpliwie. co słychac??
Stron: 1 2