Poronienie - Forum

Pełna wersja: badania przed inseminacją lub in vitro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
szukam osób, które takie badania robiły, szczególnie inhibinę B i AMH. Jeśli chodzi o inhibinę tak mało info na necie o właściwych wskaźnikach... :roll: na moich wynikach mam, ze norma >20 pg/ml, mi wyszło 23,4 - więc chyba ok, ale jeden artykuł tylko po angielsku znalazłam i tak piszą, że dobrze jest tak powyżej 45 pg/ml...no to jak to jest??? cieszyłam się z moich wyników, że w normie itp, ale to info mnie zabiło normalnie...nie wiem co myśleć...
Wiem, ze najprościej do lekarza, ale ja już mam tak dość...w ostatnim czasie tyle badań, łącznie z histeroskopią...już mam trochę dość tej kliniki...a WSZYSTKIE badania idealnie w normie mi wyszły, tylko teraz zaniepokoiłam się tą inhibiną...to dość istotna rzecz...ale z drugiej strony AMH norma jest >1,4 ja mam 7,7 - więc fajnie, bo AMH ponoć bardziej koreluje z płodnością.... :roll:
to jak? - jest ktoś, kto może mi w tym pomóc?
Ja też miałam te badania. One mówia o rezerwie jajnikowej - to znaczy zdolności do produkcji jajeczek. Są w normie. nie martw się.
Dzięki WIZARDESS, ja ciągle podejrzliwa w tej kwestii...bo mieszają mi w głowie wyniki jakieś z netu...ehhh, już się nie mogę doczekać jak się pozbędę paranoi....
Basiu trzymam nieustannie kciuki za Ciebie. Uda CI sie !!!!!!!!!!!! I uwierz w to, ze wyniki masz dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ech.. paranoja to nam będzie chyba zawsze towarzyszyć :-(. Ja jadę za tydzień do Gdańska.... zaczynamy kolejny cykl leczenia.... tez popadam powoli w paranoję. ale nie zamierzam łatwo sie poddawać...
Dziewczyny, trzymam za Was kciuki.
dzięki Izuniu... jestes nieoceniona...