Poronienie - Forum

Pełna wersja: Zespół antyfosfolipidowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, po stracie naszego synka w 30 tyg ciąży, podejrzewano u mnie z.antyfosfolipidowy, nie dawno odebrałam wyniki P-ciała kardolipinowe IgG 0.22, P-ciała kardolipinowe IgM 1.14, czy któraś miała podobny problem?? Proszę o jakieś informację, czy to badanie należy powtórzyć??
Widzę, ze chyba źle się wypowiedziałam, większość z was już cieszy się fasolkami, my jeszcze chcemy trochę poczekać, ale nie za długo...
Na forum ogólnym jest cały wątek dot. tego zespołu. https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=391
dziekuję za informację, na pewno się przydadzą.
Cześć Słoneczko.U mnie również nie ma podanej przyczyny śmierci dziecka (37tc.), sekcja zwłok nic nie wykazała,nastąpiło niedotlenienie wszystkich narządów,żadnych wad genetycznych nie było,Ja całą ciąże czułam się dobrz a jednak finał okazał się tragiczny.Teraz pragnę jak najszybciej zajść w ciąże ale jak się chce to nie ma, troche się denerwóje.Trzymaj się
No właśnie najgorsze jest to, że nie wiadomo..., nie wiem czy ta wiedza by mi pomogła, czy było by lżej ale napewno przy kolejnej próbie wiadomo by było jak się ewentualnie chronić...ja zaraz po tym jak to się stało bardzo chciałam od razu mieć dzidzię, ale teraz im dłużej tym bardziej się boję, chciałabym żeby to się po prostu stało, bez planowania, bez strachu, bez rozczarowań co miesiąc, że znowu nic... pozdrawiam i życzę powodzenia
sylwio, kundz
trudno sie wyzbyc tego strachu. chyba kazda pierwsza ciaza po poronieniu jest nia naznaczona, bez wzgledu na to jak wspaniale i bezproblemowo by przebiegala, stres towarzyszy kazdej z nas do konca. niech ten strach nie powstrzyma was przed spelnieniem tego najwiekszego marzenia, dacie sobie z nim rade z pomoca wszystkich nas na tym forum.
sciskam was i zycze samego dobra
ja pomału dochodzę do siebie, powoli, raz jest lepiej raz gorzej (obecnie gorzej Sad ), ale wierze w to,że dane mi bedzie przytulić swoje dziecko...
kundz

ja mam stwierdzony zespol antyfosfolipidowy, udalo mi sie dzieki lekom urodzic zywego dzidziusia ktory juz mam 5 mcy :mrgreen:

chcialam ci tylko napisac ze z.a. to nie tylko badanie przeciwcial kardolipinowych-ja te mam w porzadku. u mnie stwierdzono zespol na podstawie badan B2Gp1 (beta 2 glikoproteiny pierwszej
) ktore rowniez swiadcza o posiadaniu zespolu nawet jesli kardolip. sa w porzadku-bo u mnie wlasnie tak jest...

trzymaj sie i badaj jesli jest podejrzenie z.a. bo ja na wizycie u reumatologa 3 dni temu uslyszalam \"a pomyslec ze gdyby nie odpowiedni zestaw lekow to nigdy by pani nie urodzila\" :roll: dziekuje Bogu ze trafilam na swoja panie dr dzieki ktorej zostalam przebadana od stop do glow no i wyszlo co wyszlo...

pozdrawiam cieplutko i zycze powodzenia Wink
bardzo ci przedewszystkim gratuluję Smile
no to ja nie bardzo wiem co mam teraz robić z tymi badaniami (robiłam je prywatnie)czy mam jeszcze raz isc do tego lekarza i jeszcze raz to robic czy może lepiej od razu iśc do reumatolaga, proszę napisz mi czy te badania robiłas prywatnie i jeśli tak to ilę cię to kosztowało...
dziękuję za info
jeśli mogłabys mi jeszcze napisac jakie leczenie miałas i jak przebigała kontrola ciąży tzn co ile wizyta itp
z góry dziekuję
czy ktos ma jakiś kontakt do Dzidzia1900, zależy mi...