Poronienie - Forum

Pełna wersja: Wątek modlitewny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zakladam ten watek bo zauwazylam ze bardzo czesto w kazdym praktycznie watku pojawiaja sie prosby o modlitwe i postanowilam jakos sprawe usystematyzowac, zeby polecanie naszych intencji Panu Bogu mialo charakter \"zorganizowany\" i wspolnotowy.
dawno temu na forum postanowilysmy z dziewczynami odmawiac codziennie o 21 Ojcze nasz w naszych intencjach. bylo to bardzo piekne i budujace, byc moze nawet niektore z nas jeszcze praktykuja ta modlitwe, ja przyznaje ze jakos odpadlam. ale mysle ze to doskonaly pomysl i powinnismy go na nowo wskrzesic.
proponuje zeby w tym watku wpisywac swoje intencje- konkretne i sprecyzowane lub te Panu Bogu wiadome. kazdego dnia wieczorem o 21 bedziemy klekac i polecac Panu wszystkie intencje danego dnia i wogole wszystkie noszone w sercach przez osoby, ktore nie dopisaly sie w watku.
mysle ze dobrze aby kazdy wiedzial ze jest taki watek, do ktorego zagladaja osoby modlace sie, taka modlitewna grupa wsparcia, i ze kazdego dnia o konkretnej porze jednomyslnie skladaja wszystkie nasze intencje przed Boży majestat. to daje sile nie tylko wynikajaca z uzyskania laski ktora wymodlimy ale tez z faktu, ze stanowimy swego rodzaju wspolnote jednoczaca sie w stalej codziennej modlitwie.
cozywsicie zachecam rowniez do zakladania osobnych watkow z prosbami o modlitwe tak jak tej pory! ale dla tych ktorzy chca stale polecac nas wszystkich w codziennej modlitwie zapraszam do tego watku i do tej modlitwy o 21 codziennie.
proponuje aby zachowac maryjny charakter tej godziny i wlasnie matce Najswietszej polecac nasze prosby- Tej, ktora rowniez stracila swe ukochane dziecko. niech to bedzie modlitwa Pod twoja obrone i Ojcze nasz.
intencje oczywiscie nie musza dotyczyc tylko prosb o laske szczesliwego rodzicielstwa.wszystkie intencje jakie nosimy w sercach beda tu obmodlone.
to co, startujemy jutro o 21? tych, ktorzy jeszcze dzis to przeczytaja zachecam aby juz dzis zaczeli, co by pomysl sie nie rozwial.

pozdrawiam i polecam w paciezach
Madness,

pieknie, ze przypominasz, u mnie za chwile 21 Wink, to wystartuje jeszcze dzis.

I od razu wpisuje sie z intencja. Za miesiac, 17 kwietnia, odbedzie sie rozprawa w sprawie rejestracji jednego z Dzieci zmarlych przed koncem 22tc. Pomodlmy sie o pomyslne rozwiazanie tej sprawy, pamietajac jednoczesnie o rodzicach.

W moim notesie \'poronieniowym\' mam cala liste z intencjami... pewnie bym mogla \'zagadac\' caly watek. :roll:

Monika
to bardzo dobry pomysl
bardzo sie ciesze ze dolaczacie do ekipy, ja tez wczoraj wystartowalam mimo ze byla godzina duzo pozniejsza.

moniko, notes poronieniowy to doskonaly pomysl, juz dawno planowalam takowy zalozyc a teraz mnie ostatecznie zmobilizowalas i za chwile to zrobie bo tez gubie sie w faktach, intencjach i innych waznych sprawach.

ja dzis prosze o modlitwe w intencji naszej legionowskiej grupy wsparcia ktory ruszy w niedziele. zeby informacja dotarla do potrzebujacych osob i zeby nic nie zaklocilo jej przebiegu. no i zeby spotkania przyniosly blogoslawione owoce.

pozdrawiam
Bardzo dobry pomysł. Zatem i ja będę pamiętał w sposób szczególny o 21.00 i będę łączył się w modlitwie w Waszych intencjach.
Pozdrawiam z Lublina
o.Marcin
szczegolnie bedziemy teraz polecac rekolekcje prowadzone przez Ojca w Lublinie.

pozdrawiam
Super pomysl , pamietam jak w 2005 roku wpadlysmy na taki pomysl Smile ale wlasnie u mnie tez wpadlo zapomnienie... Wstyd mi. Modle sie codziennie za wszystkie dziewczyny z forum, ale jednak zjednoczeni w modlitwie uwazam za cos mocnego i pieknego.

Gdybym byla bardziej na \"chodzie\" to bym podjechala do Lublina by posluchac ojca rekolekcji...
Fajna sprawa. Zjednoczenie na modlitwie daje naprawdę wielką siłę. Postaram się jednoczyć z Wami o godz 21.00 Smile
Ja was bardzo proszę o modlitwę za moją znajomą : Jolę. Jola jest mamą dwóch Aniołków, które odeszły w około 20 tc. każdy z nich. Spotkałyśmy się w szpitalu w Iławie, gdy nasze dzieci umierały - to był 2004 rok. Obie nie chciałyśmy więcej dzieci... .
Teraz ja tulę Adasia, z wszystkich sił życzę i jej radości z macierzyństwa, a przed nią ciężki okres, zaczyna się 4 miesiąc ciąży...
Proszę pamiętajcie o niej i jej Maleństwie...
proszę i o modlitwę w mojej intencji, dziś właśnie powinnam urodzić Haneczkę Sad
Ja również dołączam do wspólnej modlitwy w naszych intencjach.....
jestem z Wami
witajcie,
dzis kolejny dzien naszych wspolnych modlitw. bardzo wam dziekuje za to, ze codziennie o 21 klekamy razem i polecamy Maryi nasze intencje.
w dalszym ciagu prosze was o modlitwe w intencji naszej grupy wsparcia. zeby sie zawiazala jesli jest taka potrzeba i zeby wiadomosc dotarla do wszystkich potrzebujacych osob.
a z intencji z \"innej polki\"- prosze was o modlitwe za wszyskich moich znajomych zyjacych w wolnych zwiazkach. jest ich bardzo wielu. czesto sie z nimi spotykam i dostrzegam wlasna slabosc i niewystarczalnosc mojego osobistego swiadectwa aby wskazac im droge, ktora chce ich prowadzic Chrystus.
przed chwila wyslalam kolejnego maila do mojej kolezanki, wlasnie na temat jej zwiazku. pomodlcie sie aby Jezus otworzyl jej serce na dobra nowine o milosci.

pamietam o was wszystkich dzis o codziennie o 21! (i o innych godzinach tez Wink
To i ja się dołączam.
Modliłam się dziś we wszystkich naszych \"forumowych\" intencjach o 21 i będę modlić się zawsze o tej godzinie, kiedy tylko będę pamiętać.
Was też proszę o pamięć modlitewną... Walczę z realizacją mojego życiowego powołania (tzn. nie przeciwko niemu, ale o to, aby mogło się spełnić Wink ) i nie jest to łatwe, chociaż cel coraz bliżej, sił brakuje i zmęczenie coraz większe.

Niech Boża Opatrzność czuwa nad nami, a Duch Św. \"zagrzewa\" do wspólnej modlitwy Big Grin
wrzucam na dzis intencje maretki, ktora wlasnie ujawnila sie z ciąża. to 5 tydzien.prosmy o szczesliwy przebieg ciazy, Boża opiekę nad jej rodzina na ten czas i wszystkie potrzebne laski. polecmy tez jak zawsze nasze wszystkie forumowiczki, szczegolnie te, ktore bezskutecznie od dluzszego czasu czekaja na upragnionego dzidziusia. niech Maryja otoczy ich swoją opieką i da im duzo sil aby potrafily przyjąć krzyz, jakiego doswiadczaja.
prosze was rowniez w intencji naszej grupy wsparcia. dzis bylo w planach pierwsze spotkanie ale nikt sie nie pojawil. wiem jednak ze ta grupa jest u nas potrzebna. moze ludzie boja sie przyjsc, moze nie maja odwagi, moze sa jakies inne przeszkody...jesli taka jest wola Pana Boga, niech grupa powstanie i sluzy wszystkim potrzebujacym tak jak nalezy.
pozdrawiam was
podtrzymuje wszystkie powyzsze intencje wasze, swoje i wszystkie te niewypowiedziane. i dorzucam dzis wszystkie forumowe grudniowki ktorych ostatnio kilka sie \"posypalo\" i ktore dzis wreszcie zalozyly grudniowkowy watek. niech Pan Bóg da im szczesliwe i spokojnie dotrwac do upragnionego finalu. pamietajmy rowniez o ich mezach i rodzinach!

pozdrawiam

pozdrawiam
A ja proszę w intencji Evy, by jej wszystkie trudności powolutku się porozplątywały, o siły dla niej i nadzieję
A ja proszę o modlitwę za naszą kochaną Halinkę...
We wtorek 27 marca o godz. 7.00 ze studentami z naszego duszpasterstwa, na prośbę Renki, odprawiliśmy w Waszych intencjach Mszę św.

Alarm w moim zegarku codziennie o 21.00 przypomina mi o Was
Z modlitwą
o.Marcin
bardzo dziekuję za mszę, za modlitwę...
nie umiem nazwać tych uczuć... tyle nieznanych osób o sobie myśli... to jest naprawdę piękne...

madness jeszcze raz wielkie dzieki za ten wątek Smile
Jest Ojciec niesamowity...
i jeszcze ta liczba mnoga, ze przy oltarzu sie nie jest samemu

Bog zaplac.

Monika
z tym nastawionym zegarkiem to super pomysl, ja sie zawsze ockne chwile przed lub chwile po 21, od dzis tez nastawiam budzik!
polecajmy dzis szczegolnie eske na ktora \"przyszedl czas\". o spokojny porod i zdrowie dla jasieczka. polecajmy tez nasza nowa forumowiczke ancitye ktora tydzien temu stracila dzieciatko a takze wszystkie kobiety po poronieniach mieszkajace zagranica. im jest tam szczegolnie ciezko.
moze polecmy dzis wszystkie nasze intencje naszemu kochanemu JP2?
ja dzis prosze juz na jutro o dwie intencje:

za jolę i jej 17 tygodniowe maleństwo... by zostało z nami, by było zdrowe, by Jola nabrała sił i zdrowia na dalszą ciążę!

za moją kochaną nową znajomą ijej 5 tygodniowe Małe Szczęście, by zdrowo się rozwijało i w listopadzie przyniosło moc radości swoim rodzicom Smile
w tym swietym czasie Triduum Paschalnego szczegolnie polecajmy Panu wszystkie nasze intencje, zarówno te zwiazane z rodzicielstwem jak i wszystkie inne. pamiętajmy zwlaszcza o wszystkich rodzicach, ktorzy bezskutecznie walcza o dziecko aby Pan obdarzyl ich nadzieją, silą i niezlomną wiarą w slusznośc Jego planow (malk, malgoncia- pamietam)
za malk i jej maleństwo
dzis o 12:30, czyli juz za chwile, sejm rozpocznie glosowanie nad poprawka do konstytucji w sprawie ochrony zycia. otrzymalam lawine smsow o planowanej zbiorowej modlitewnej \"batalii\" w tym czasie a wiec: Królowo Nieba a potem różaniec. dzis jest piatek- tajemnice bolesne. jesli ktos z was to przeczyta, zachecam do modlitwy juz teraz, przynajmniej do poslania aktow strzelistych w strone Niebios. a wieczorem jak zwykle spotykamy sie o stalej porze- bedziemy wtedy dziekowac Bogu za podjeta poprawke lub prosic aby brak tej zmiany nie wyrzadzil krzywdy tym najmniejszym i najslabszym.