Poronienie - Forum

Pełna wersja: Wątek modlitewny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
kochane zaglądam tutaj czasem i pamiętam o wszystkich Waszyc intencjach...
Ja również obiecuję pamięć modlitewną.
Za ks. Łukasza o potrzebne dla Niego łaski.

I dziękczynienie za to, że Ksiądz zdecydował się tutaj nam towarzyszyć.
dzis o 1 zmarla kochana babcia Genia. tydzien temu pozegnalam babcie Alinke...
prosmy o Niebo dla nich i pocieche dla tych ktorzy pozostali w smutku
Madness, tak bardzo mi przykro....pamiętam o Twoich Babciach, o Tobie, o Twoich bliskich...
Madness
tak mi przykro... (*) (*) przytulam Cie mocno...
Wieczny odpoczynek daj im Panie... Pamiętam w modliitwie.
Madness... tk mi przykro... Sad
Madness... dla Twojej Babci (*)(*)(*)
Za wszystkie intencje zawarte tutaj.
O Niebo dla Babc...
O ukojenie bólu i tęsknoty dla Madness i Jej rodziny.
Za siły dla Madness i jej rodziny,
O szczęsliwe rozwijanie się maluszków w naszych brzuszkach,
O cud poczecia dla oczekujących,
Za duszyczki wszystkich naszych Aniołków.

Dziękuję Ci Jezu za cud pod moim sercem! Proszę bezpiecznie prowadź do dnia spotkania z maluszkiem.
A ja chciałam podziękować...
Za to, że nerki mojej siostry podjęły pracę dzięki lekom i że dzięki temu zagrażająca jej dializa została jednak zaniechana... To prawdziwy cud..
Za to, że mimo poważnych problemów z moim zdrowiem pod koniec ciąży, moja Gretka urodziła się zdrowa.

Dzisiaj przeczytałam też o babci Madness.
Kamilko, jeśli wszelka nieudolna modlitwa w wydaniu takiej osoby jak ja, zostanie wysłuchana, to będę się modlić za Twoje babcie i siłę dla Ciebie...
dziekuje wam wszystkim za wsparcie, modlitwe i wszelkie slowa pocieszenia. niewiem co czuję. nie placze, nie chodze przybita, zycie toczy sie jakby swoim torem. moje emocje sa jakby uspione. tak jakby nie dotarlo do mnie jeszcze, ze staly sie rzeczy nieodwracalne. moze to taka podswiadoma reakcja obronna na ten najtrudniejszy czas pozegnania.
zaczynam zauwazac jak wiele miejsca w zyciu zajmowaly moje babcie, szczegolnie zmarla wczesniej babcia Alinka. wczoraj np. odruchowo chcialam do niej zadzwonic zeby spytac jak ugotowac potrawe, ktora robilam na obiad. tak robilam bardzo czesto kiedy jeszcze mogla mowic- przez ostatnie miesiace juz nie mogla. duzo jest takich wiekszych i mniejszych sytuacji na codzien, kiedy uswiadamiam sobie ze ich juz nie ma.
jutro pogrzeb babci Geni. wiem ze bedziecie mi towarzyszyc w modlitwie i serdecznie wam za to dziekuje. zapewniam o mojej pamieci modlitewnej w intencjach kazdej z was.
Beatko, wielkie dzieki, bez wzgledu na to jaka kto z nas ma wiare, Bóg wysluchuje tych ktorzy zwracaja sie do niego ze szczerego serca
Proszę... :

O siły dla Madness i niebo dla babci Alinki i Geni...
O siły dla mamy-basi i channach...
O szczęśliwe macierzyństwo dla starających się... i tych, którym się już w połowie udało i są w ciąży...

Dziękuję... :

Za moje macierzyństwo i za wysłuchiwanie moich próśb.
Za wszystkie starajace sie dziewczyny,niech sila i wiara nigde ich nie opusci.

Za maluszki pod sercami dziewczyn niech sie zdrowo rosna i beda radoscia po dlugim oczekiwaniu.

Za moich chlopcow niech zawsze w ich oczach bedzie radosc

Za mojego Aniolka niech raduje sie jego serduszko gdy patrzy na nas z gory.
Dziewczyny,dziękuje w imieniu mojej siostry.Jakis cza temu miała ryzyko przedwczesnego porodu w 31tyg,moze za naszą modlitwą,ur wczoraj w 39tyg.Ma slicznego synka.
Gratulacje dla siostry!
Dziewczyny może wydam się egoistka ale.... podjęłam ważną decyzje, która zmieni moje życie i proszę Was o modlitwę za pozytywne załatwienie sprawy.
Za Channach, o siły dla Niej i szczęśliwe zakończenie.
Za Kopciuszka i Mirkę - o cud poczęcia.
Za maleństwa w brzuszkach swoich mam, bo szczęsliwie dotrwały dnia narodzin.
Beatko, w Twojej intencji....niech Pan Bog wyslucha Twych prosb....
Proszę o modlitwę, aby nie był to początek końca...jutro 6tc. Wszystko w rękach Boga....
Beatko w twojej intecji niech sie spelnia twoje marzenia!!
Meduzo... za Twojego Skarba Małego...
Za Meduze i Beate
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48