Poronienie - Forum

Pełna wersja: Wątek modlitewny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Bardzo Was prosze o modlitwe.Niestety o 21 zawsze jestem w pracy jedynie w niedziele nie. Jak tylko bede pamietac dolącze do was.
ania***
kopciuszku, jestes codziennie w moich myslach i w modlitwie, razem z wszystkimi innymi kobietami z tego forum. nawet jak jestes w pracy mozesz \"westchnac\" sobie z nami o tej godzinie.
ojciec marcin ma dobra metode- ma nastawionego przypominacza w zegarku na 21 i jak mu zapika to sie modli w naszych intencjach z osobami, ktore akurat mu towarzysza. wiem ze w pracy nie jest latwo o ten czas na modlitwe, tym bardziej z osobami ktore sa blisko, ale nawet sama pamiec i zjednoczenie duchem ma ogromne znaczenie.
powiem ci ze czasami zdarza mi sie przegapic ta godzine. wtedy przy wieczornej modlitwie z moim mezem- zwykle przy rozancu- dlaczam wszystkie intencje, w ktorych nie pomodlilam sie o 21.
usciski
Za Malgos, o to by Pan obdarzył Ją tym wszystkim, czego Jej najbardziej potrzeba.
Za moją przyjaciółkę Jolę,po trzech poronieniach,by spokój zapanował w jej sercu,by Pan jej pobłogosławił.
Mój zegarek pika codziennie o 21 i zawsze pamiętam. Niekiedy jest to tylko westchnięcie, zwłaszcza gdy mam jakieś spotkanie, ale jednak zegarek choć na chwilę przypomina mi o łączności z Wami i wołaniem do Boga w Waszych intencjach.
Kopciuszku, modlę się o łaskę wiary dla Ciebie.
Z modlitwą
o.Marcin
proszę Was o modlitwę za mamę mojej przyjaciółki, jest bardzo chora i chyba się poddała chorobie...
Dziewczyny wczoraj na Mszy Św. modliłam się we wszystkich waszych - naszych intencjach. Mam nadzieję, że Bóg mnie wysłucha...
za Channach....
:\'( Dzis zmarł moj Tato. Prosze o modlitwe w jego intencji... :\'(
Dziekuje O.Marcinie i Wszystkim Wam...
ania***
Kopciuszku, tak bardzo mi przykro Sad Niech Pan przyjmie go do siebie, a was wesprze w żałobie i otrze łzy...
Za dziewczyne ktora wczoraj dowiedziala sie ze jej dziecko ktoro sie mialo urodzic na dniach - umarlo... o sile Twoja Panie...
[dzwonila do radia Jozef przyjaciolka tej dziewczyny, nie wiedzialam czy dac do radia znac odnosnie strony... ]
kopciuszku bardzo mi przykro
myslami bede z Toba ...
Za wszystkie mamy pzry nadzeji,niech ciaza bedzie najbardziej spokojnym i pieknym przezyciem,a Bog niech odgoni wszystkie troski i zmartwienia.
Za wszystkich ktorzy stracili w ostatnich dniach swoich bliskich ...
Za Kopciuszka i inne osoby.
kopciuszku, ciepło przytulam, tak bardzo mi przykro...

za tę dziewczynę i jej dzieciątko o których piszesz , esko... (*) jak najbardziej daj znac do radia...
Dziekuje za dobre słowa.W dalszym ciągu prosze o modlitwe w intencji mojego Taty.

i za ta dziewczyne i jej dzieciatko ,o ktorej pisze eska.
za eske- o sily, wiare i wielka ufnosc Bogu dla niej. o blogoslawione owoce jej apostolstwa
Za moją koleżankę, która niedawno dowiedziała się że jest w ciąży, a niestety już wystąpiły plamienia. O zdrowie dla jej Maluszka i o siły dla niej...
malgosiu, bede polecac twoja kolezanke i jej dziecko, ten stres kiedy pojawia sie plamienia to cos koszmarnego...
pamietam rowniez o tobie i twoich malenstwach
Dziękuję Madness. Wierzę w moc tej \"forumowej\" modlitwy. Czuję ją nawet \"na własnej skórze\" i dziękuję wszystkim za tą modlitwę i wsparcie.
Za Channach szczególnie. Za wszystkie kobiety, które z drżeniem czekają. Za wszystkie leżące w szpitalach. Za wszystkich, którzy dziś opłakują dzieci.
Za wszystkie modlace sie foremki - za ich dar i za dobre natchnienia - modlitwa dziekczynna
Za wszystkie foremki - za ich dar zycia - modlitwa dziekczynna
Aniu w intencji Twojego Tatusia.
Proszę Was również o modlitwę za Gosiek83 i jej dziecko by Dobry Bóg wlał nadzieje w jej serce i dał siłę w chwilach kiedy wydaje się jej już że nic nie ma sensu. Prosze Was pomódlmy się równeż o dobre wiedomości dla niej w piątek podczas badania USG.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48