Ogłoszenie: Dostęp do działu Rozmowy
Zmienione zostają zasady dostępu do działu Rozmowy.

Osoby niezalogowane oraz Użytkownicy zarejestrowani nie będą mieli automatycznego dostępu do tego działu, nawet do czytania, będą jednak widzieć, że istnieje.

Aby go uzyskać, po zarejestrowaniu konta należy celowo zgłosić chęć uzyskania dostępu. Zgłoszenie odbywa się poprzez wybranie opcji w Panelu Użytkownika i wpisanie krótkiego uzasadnienia. Do wyboru są w tym momencie 2 grupy dodatkowych dobrowolnych rang - Staraczka i Ciążówka - odpowiednio dla 2 poddziałów: Rozmów o staraniach i Rozmów o ciąży. Zgłoszenie jest niezależne dla każdej rangi dodatkowej.

Odblokowanie dostępu odbywa się za moim pośrednictwem, a uzasadnienie proszę potraktować serio, choć nie oczekuję cudów.
Forumowiczki w ciąży, dotychczas już aktywnie uczestniczące w tematach ciążowych miesięcznych, mogą je skrócić do minimum - wystarczy mi słowo "ciąża" lub tytuł tematu miesięcznego. Z reguły Was kojarzę albo sprawdzę. Ciążówki automatycznie na dzisiaj uzyskują dostęp również do Rozmów o staraniach i nie muszą takiej chęci zgłaszać osobno.

Po uzyskaniu dostępu do Rozmów, można go w każdej chwili samodzielnie ponownie usunąć - to informacja dla osób, które może chciałyby zajrzeć, "przymierzyć się" i poczytać, ale potem dojdą do wniosku, że jednak nie są w stanie jeszcze ze staraniami i ciążami się zaprzyjaźnić i że dla nich było za wcześnie na te działy.
Oznacza to, że przyjmuję do wiadomości zgłoszenie także na próbę i jest to odwracalne wielokrotnie. Tyle, że uzyskiwanie dostępu nie jest możliwe bez mojej wiedzy i uzasadnienia, a rezygnacja tak.

http://www.poronienie.pl/forum/usercp.ph...usergroups