Strona internetowa Stowarzyszenia Rodziców po Poronieniu korzysta z plików cookies (ciasteczek). Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć możliwość zapisywania cookies korzystając z opcji ustawień używanej przeglądarki internetowej, jednak w konsekwencji może to skutkować ograniczeniem lub utratą możliwości korzystania z niektórych funkcji serwisu. Natomiast korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki dotyczącej cookies, w tym zgodę na ich zapisywane i przetwarzanie na urządzeniu końcowym Użytkownika.

Badania Histopatologiczne. POMOCY!!

Moderatorzy: Inka, Kredka, Malgosia, marysia, masaiimara, PiBi.

Strona: 1

Autor Post
Użytkownik
Zarejestrowany od: Lutego 2011
Witam wszystkich. 2miesiące temu miałam indukowany poród w 20tc. Robiłam amniopunkcje i wykazało płeć żeńską, kiedy byłam w szpitalu i musiałam urodzić córeczkę, słyszałam jak po wszystkim lekarki rozmawiały, coś tam pisały i mówiły, że to dziewczynka, że waży 400g i mierzy 20 cm. W zeszłym tyg odebrałam wyniki badania histop i szok!! Płód płci męskiej, waga 317g, 24cm, boję się, że to nie moje dziecko zbadali, że wzięli pierwsze lepsze, które było również w szpitalu :'( co robić? zadzwonić do nich?? zapytać? dodam, że poroniłam w warszawie, do której mam 150km a wyniki odebrał mi brat. Proszę pomóżcie, poradźcie, co mogę zrobić?
Doradca
Zarejestrowany od: Października 2006
Lenko, współczuję Ci serdecznie :(
zadzwoń do szpitala i koniecznie dopytaj, to, o czym piszesz to nie jest drobiazg, wygląda na jakąś koszmarną pomyłkę.

"Wszystko tak będzie, jak ma być".
Użytkownik
Zarejestrowany od: Lutego 2011
Jeszcze z trudnością poruszam się po tym forum, ale zauważyłam , że jest tutaj histopatolog, ale w obecnej chwili chyba nie udziela rad, albo robi to niezbyt często, a czas goni.
Użytkownik
Zarejestrowany od: Maja 2009
Do histopatologa raczej oddaje się fragment łożyska lub/i wyskrobiny macicy. Dziecku robi się sekcję. Jeżeli masz wynik amnipunkcji to on nie kłamie a wyniki histopato dostałaś nie swojego dziecka. Jutro z samego rana zadzwoń do szpitala i wypytaj się. Tak na marginesie to oni mają straszny bałagan w tych swoich papierach, np ja o swoich badaniach dowiedziałam się po 10 miesiacach jak znowu trafiłam na oddział.

Co do szybkich odpowiedzi na temat histopatologi to polecam forum nasz bocian, przeważnie w ciągu 24h ktoś odpowiada.

Strona: 1

Poronienie - Forum SRpP jest zbudowane na UseBB 1 Forum Software