Strona internetowa Stowarzyszenia Rodziców po Poronieniu korzysta z plików cookies (ciasteczek). Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć możliwość zapisywania cookies korzystając z opcji ustawień używanej przeglądarki internetowej, jednak w konsekwencji może to skutkować ograniczeniem lub utratą możliwości korzystania z niektórych funkcji serwisu. Natomiast korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki dotyczącej cookies, w tym zgodę na ich zapisywane i przetwarzanie na urządzeniu końcowym Użytkownika.

Dlaczego nie moge zajsc w ciaze??????????????

Moderatorzy: Inka, Kredka, Malgosia, marysia, masaiimara, PiBi.

Strona: 1

Autor Post
Użytkownik
Zarejestrowany od: Czerwca 2009
od 4 miesiacy staran ponownie i nadal nic.....
pierwsze malenstwo przez bakterie e.coli.... czy wogole bede mamusia ...
smutno mi bo sama jestem z tym smutkiem.....co mi radzicie....

mamuusia 12 tc.- aniołaka 2009....(*)
Użytkownik
Zarejestrowany od: Czerwca 2007
Dystansu... chodź wiem, że łatwo powiedzieć. Niemniej jednak kiedy go brak dostaję się niesamowicie po "garach". Wiem. Doświadczyłam. Jak osiągnęłam dystans. Zrobiłam wszystko co mogłam, przynajmniej w mojej ocenie. Teraz czekam. To mój 20 cykl. Od kilku cykli przestałam myśleć, bo co ma być to będzie, nawet gdyby nie miało być. Pozdrawiam.
kumpela mi ostatnio powiedziała, że po poronieniu starała się 7 miesięcy zanim znowu zaszła, więc musisz nauczyć się cierpliwości i dystansu do bycia w ciąży... wiem łatwo powiedzieć, ale nikto ma rację co ma być to będzie...pozdrawiam
Użytkownik
Zarejestrowany od: Lipca 2009
dystans i spokuj to bardzo madra rada..ale niestety trudna...
to swiete powiedzenie ze jesli kobiety za bardzo chca- to nie moga zajsc w tym jest duze ziarnko prawdy..
jest wiele przzczyn nieplodnosci niemoznosci zajcia w ciaze...ja sie ponad rok staralam i okazalo sie ze mam za wysoko prolaktyne...pozniej lekarka zaobserwowoala ze mam za pozno w cyklu owulacje itd...
Użytkownik
Zarejestrowany od: Marca 2009
nikto ja tez juz się staram długo u mnie 22 cykl myśli takie same ja twoje zupełnie jak byś była w moije głowie i wiedział co czuje

?`?Natalki?`?(2003) mój cud,który ze mną jest.......

Z miłości zrodzone miłością jesteście.Kocham was moje skarby

http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=391721
Użytkownik
Zarejestrowany od: Czerwca 2007
Mierzę tempkę, badam śluz tzn. kiedyś bardziej pieczołowicie to robiłam. W tej chwili totalny odpust. Zastanawiam się czasem czy jest coś czego nie widzę? Co Pan chce mi powiedzieć, a na co może jestem niewidoma bądź niesłysząca? Nie ma we mnie już buntu, bo on tylko blokuje. Wszystko. Mnie, cykl, mój stosunek do świata i świata do mnie. Trwanie w buncie nic nie daje. To takie podżeganie ognia, a ja nie chcę płonąć. Pewnie, że kiedy patrzę na moją przyjaciółkę z czwórką dzieci, gdzieś tam był kiedyś żal, że jak to ona, a ja czemu nie. Przecież Panie wiedziałeś, że chcę mieć też czwórkę. Dziś wiem, że moje miejsce jest inne. Postawiono mnie tam, gdzie tego najbardziej obecnie potrzeba. Wśród tych, którym trudno, wśród tych które utraciły. Nie czuję się pokrzywdzona wręcz może dziwnie to zabrzmi, ale spełniam się w tym co Pan mi obecnie dał. W dyskusjach czasami "głupich", w których łatwo ocenia się kobiety, które nie wiadomo dlaczego jeszcze nie mają dzieci. Uwielbiam, naprawdę uwielbiam, kiedy ze spokojem mówię, że nie wiesz człowieku dlaczego więc nie oceniaj. I wtedy mówię o sobie. Nie z pychą, wcale nie, właśnie z radością że po to mnie Pan posłał, aby otworzyć oczy innym, że ja tu koło ciebie człowieku jestem i mogę cierpieć już i tak bez twojej bezlitosnej oceny. Nie było sytuacji, w której ktoś nie otworzył oczu. Były pytania, nieśmiałe. Jak to? A tak to, tak może być i nie jest to niczyja wina.
Przepraszam za chaos, ale 26mariolu pobudziłaś mnie do uzewnętrznienia :)
Podpatruję wątki i od jakiegoś czasu staram się mało odzywać i też mało komentować.
Pozdrawiam serdecznie.
Nie wiem co doradzić, bo sama zachodziłam w pierwszym miesiącu starań, jakoś zawsze trafialiśmy dokładnie w ten dzień, nawet kochając się 3 razy tylko w cyklu....moze u ciebie jest jeszcze za wcześnie..organizm czasem wie kiedy jest gotowy a kiedy nie..moze rzeczywiście Bóg, przeznaczenie czy jak by tego nie nazwać stawia nas w takiej a nie innej sytuacji i wierzę, że zawsze ma to sens, którego jednak na ten moment nie widzimy. Ja teraz cieszyłabym się moim maleństwem...pewnie bym je teraz usypiała, karmiła itp i przez moment nie myślałabym o tych wszystkich matkach stojących przy pustych kołyskach, przy grobach swych dzieci, lub marzących tylko o tym, by zobaczyć 2 kreski na teście.... Może dzięki tym doświadczeniom moje macierzyństwo, które wierzę iż jest mi dane, będzie w jakiś dziwny sposób pełniejsze, bardziej cenione, bo już nie takie naturalne i proste, ale wyczekiwane, wymarzone, wymodlone....
zgadzam się pat .... CAŁKOWICIE

Świat upadł na kolana, życie się zmieniło, lecz radość choć krótka, dała mi najlepsze chwile mego życia...
Mój kochany syneczku nigdy o tobie nie zapomnę(*)(*)(*)
Użytkownik
Zarejestrowany od: Lutego 2007
Użytkownik Basienia23 napisał
od 4 miesiacy staran ponownie i nadal nic.....
pierwsze malenstwo przez bakterie e.coli.... czy wogole bede mamusia ...
smutno mi bo sama jestem z tym smutkiem.....co mi radzicie....

Basiu przykro mi z powodu Twojej straty (*)
jak Ci ciezko i smutno zagladaj na forum... pisz... dziewczyny wysluchaja, przytula wirtualnie i poczujesz ze nie jestes sama..
przez jakis czas to pomaga, a potem mam nadzieje ze zobaczysz dwie krechy na tescie...
przytulam mocno
Użytkownik
Zarejestrowany od: Czerwca 2009
nadal nie widze tych dwoch kresek ...smutno ...
to juz 5 cykl miesiaczki i nadal nic .... ostatnio weszła do mojego sklepu tam gdzie pracuje kobieta z brzuszkiem i wtedy sobie pomyslałam ze ja bym własnie była w 8 miesiacu tuz przed rozwiazaniem... i nie bede mogła doswiadczyc narazie maciezystwa .... nie wiem czy Bog tak chciał by dziecko przyszło puzniej ... ja mysle ze nie .....ze moze nie jest mi dane miec te dziecko ... skoro juz cos mnie obdarowało ta bakteria moze nie chce zebym sie nacieszyła.... chciałam miec 2 dzieci a teraz pragne by obdarzono mne chociaz tym jednym....
jest mi ciezko bo tylko tu moge sobie pogadac z wami bo psycholog nic nie dał aaa moj przyszł mez nie chce o tym mowic bo go to boli ze stracilismy nasze malenstwo...

mam nadzieje ze dzidzius sie jednak pojawi i bede szczesliwa mamusia ...
mam nadziejie ze ten prezent ukarze sie na gwiazdke.....

mamusia aniołka (*) 12tc- (*) 27.05.09 (*)
Użytkownik
Zarejestrowany od: Września 2009
Basienia23 życzę ci dużo szczęścia i cierpliwości, na pewno upragnione dwie kreseczki się w końcu pojawią, tylko trzeba mocno wierzyć, ja też bym bardzo chciała już na nie czekać, ale narazie muszę znaleźć jakąś robótkę, a po trzech miesiącach do dzieła...

Świat upadł na kolana, życie się zmieniło, lecz radość choć krótka, dała mi najlepsze chwile mego życia...
Mój kochany syneczku nigdy o tobie nie zapomnę(*)(*)(*)
Użytkownik
Zarejestrowany od: Października 2008
Ja podobnie jak wy - ciągle nic - ostatnio ginekolog zrobił mi nadzieję - monitoring cyklu (wszystko super), ale mam złe wyniki TSH i moja endokrynolog po zobaczeniu tego oświadczyła, że jeśli z takim wynikiem wogóle zajdę to najpóźniej w 3 tygodniu poronienie.
Jestem załamana.
Dla waszych Aniołków (*) (*) (*)
nie zalamuj sie...na nie znam sie na tarczycy bo dzieki bogu nie mam z nia problemow ale napewno sa leki ktore ci pomoga...zapytaj na czerwcu maline ona miala problemy z tarczyca...
Użytkownik
Zarejestrowany od: Sierpnia 2009
A jakie masz wyniki?? Niedoczynność czy nadczynność??? Jedno i drugie się leczy, więc nie wiem czemu tak Tobie powiedziała. Ja najprawdopodobniej mam nadczynność..:( Jestem w trakcie diagnozy. Widać moje chodzenie w zimie w koszulkach na ramiączkach, nie korzystanie z kaloryferów i wieczne gorąco będzie usprawiedliwione i nie będą na mnie patrzeć już jak na dziwoląga;)
ja staralam sie teraz pol roku bezowocnie..okazalo sie przy wycinaniu 2 cyst 10 dni temu ze mam pelno wzostow...usuneli mi z jajnikow i udroznili lewy jajowod bo bylo tam tyle zrostow ze lekarz mi powiedzial ze bez tego zabiegu nie zaszlabym w ciaze...no i okazalo sie ze mam kompletnie niedrozny prawy jajowod..
ja czulam podswiadomie ze cos jest nie tak ze tyle czasu staramy sie i nic...dzieki ci boze za te cyste bo inaczej by mi nie zrobili laparoskopi

Strona: 1

Poronienie - Forum SRpP jest zbudowane na UseBB 1 Forum Software