Strona internetowa Stowarzyszenia Rodziców po Poronieniu korzysta z plików cookies (ciasteczek). Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć możliwość zapisywania cookies korzystając z opcji ustawień używanej przeglądarki internetowej, jednak w konsekwencji może to skutkować ograniczeniem lub utratą możliwości korzystania z niektórych funkcji serwisu. Natomiast korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki dotyczącej cookies, w tym zgodę na ich zapisywane i przetwarzanie na urządzeniu końcowym Użytkownika.

Jakie leki podaje się przed i po poronieniu?

Moderatorzy: Inka, Kredka, Malgosia, marysia, masaiimara, PiBi.

Strona: 1

Autor Post
Użytkownik
Zarejestrowany od: Kwietnia 2009
Jakie leki podawane są przed i po poronieniu?
Użytkownik
Zarejestrowany od: Maja 2008
Mi podawali przed nos-pa i relanium. A po chyba tylko relanium.
Użytkownik
Zarejestrowany od: Marca 2007
Ja dostałam antybiotyk po łyżeczkowaniu. Przed poronieniem nie brałam nic, bo ciąża wydawała się przebiegać prawidłowo a poronienie zaskoczyło mnie o 2 nad ranem, o 5 było już po zabiegu.
Użytkownik
Zarejestrowany od: Marca 2009
dostałam najpierw dopochwowo leki na wywołanie krwawienia ( poronienie zatrzymane). Szczerze powiedziawszy nie wiem nawet jakie (już nie słyszałam co sie do mnie mówi). Wiem że były to tabletki, których szpitale używaja zastępczo, a które docelowo przepisywane są osobom z chorobami żołądkka. Więc może był to MIZOPROSTOL? CYTOTEC? Przeraża mnie myśl że to leki stosowane przez dziewczyny do aborcji...
Po zabiegu dostałam antybiotyk dożylny, potem doustnie Doxycykline.
Dzwoneczka (*) 5tc, +14.11.2011
Hanny ur. 04.04.2014 Szczęście!
Użytkownik
Zarejestrowany od: Października 2008
ja również dostałam tabletkę dopochwowo.........nie wiem dokładnie jakie to były tabletki...wiem że strasznie bolało mnie po nich podbrzusze....i to jeszcze na długo po samym zabiegu.....na bóle brzucha brałam tabletki przeciwbólowe( ibuprom) szpital nie przepisał mi nic...

majowy cud 31.05.2011 - LENKA ALEKSANDRA 3.680/ 55
Boże...dziękuję Ci za NIĄ.....

moje GG 4124185

Dla BOGA nie ma nic niemożliwego? Być może z tego powodu żąda On od nas rzeczy trudnych i wymagających,? bo wbrew naszym odczuciom nigdy nie zostawia nas samych??.. Zawsze wyciąga do nas swą pomocną dłoń i spieszy nam na ratunek?.
Użytkownik
Zarejestrowany od: Marca 2009
apropos bólu wywołanego tabletkami dopochwowymi przed łyżeczkowaniem..... Nikt nie uprzedził mnie w szpitalu że wywoła to takie skurcze! Nawet nie zdolna byłam poprosić o przeciwbóle bo byłam cała poskręcana. I niestety trwało to kilka godzin... Bólu po łyżeczkowaniu już nawet nie zarejestrowałam.
Dzwoneczka (*) 5tc, +14.11.2011
Hanny ur. 04.04.2014 Szczęście!
Użytkownik
Zarejestrowany od: Października 2009
ja przed lyzeczkowaniem dostalam dopochwowo w szpitalu leki dla osob z bolami stawow,e leki lekarz kazal mi samej wykupic przed pojsciem do szpitala bo nie mial pewnosci czy beda w szpitalu.
Użytkownik
Zarejestrowany od: Stycznia 2010
na wywołanie arthrotec forte czyli lek zwany przez lekarzy cytoteckiem (docelowo działą na ukłąd pokarmowy i na stawy), oksydacynę i dolargan przy łyżeczkowaniu, później relanium i antybiotyk, a na koniec do domu bromergon na zatrzymanie laktacji

Strona: 1

Poronienie - Forum SRpP jest zbudowane na UseBB 1 Forum Software