Strona internetowa Stowarzyszenia Rodziców po Poronieniu korzysta z plików cookies (ciasteczek). Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć możliwość zapisywania cookies korzystając z opcji ustawień używanej przeglądarki internetowej, jednak w konsekwencji może to skutkować ograniczeniem lub utratą możliwości korzystania z niektórych funkcji serwisu. Natomiast korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki dotyczącej cookies, w tym zgodę na ich zapisywane i przetwarzanie na urządzeniu końcowym Użytkownika.

czyrak w ciąży

Moderatorzy: Kredka, Malgosia, marysia, masaiimara, PiBi.

Strona: 1

Autor Post
Użytkownik
Zarejestrowany od: Marca 2008
zobił mi się, na pośladku :oops: , strasznie boli, :'(
byłam u lekarza ale z wizyty nie jestem zbyt zadowolona, nic konkretnego nie powiedział

czy czyrak może zagrozić dziecku?
jakie są najlepsze sposoby na pozbycie się tego świństwa?

ja oprócz leków (duomox) przykładam aloes, co jeszcze???

mam to pierwszy raz i najbardziej boję się o dziecko...
Powiem Ci tak nie powinno to zagrażać bezpośrednio maluchowi ale na pewno jest bolesne i bardzo przeszkadza. Warto na noc przykladać grubo maść ichtiolową, poza ciążą dobrze na dzien z kolei smarowac np. Tribioticiemale to po zgodzie lekarza, sama we własnym zakresie na dzień możesz przykładać rivanol.
Użytkownik
Zarejestrowany od: Grudnia 2008
Równiez polecam maść ichtiolową (wypróbowałam :) ), a żeby trochę mniej bolało, to możesz zrobić suchy, ciepły okład (np. butelka z ciepłą wodą) - mi przynosiło nieco ulgi. Życzę szybkiego pozbycia się drania.
Użytkownik
Zarejestrowany od: Marca 2008
Jeśli zrobi się ropień, to niestety jedyną metodą leczenia jest nacięcie... ale zawsze jest szansa, że się uda bez.

Strona: 1

Poronienie - Forum SRpP jest zbudowane na UseBB 1 Forum Software