Strona internetowa Stowarzyszenia Rodziców po Poronieniu korzysta z plików cookies (ciasteczek). Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć możliwość zapisywania cookies korzystając z opcji ustawień używanej przeglądarki internetowej, jednak w konsekwencji może to skutkować ograniczeniem lub utratą możliwości korzystania z niektórych funkcji serwisu. Natomiast korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki dotyczącej cookies, w tym zgodę na ich zapisywane i przetwarzanie na urządzeniu końcowym Użytkownika.

Niepokojące objawy po łyżeczkowaniu

Moderatorzy: Kredka, Malgosia, marysia, masaiimara, PiBi.

Strona: 1

Autor Post
mimi
Gość
tydzień temu mial zabieg łyzeczkowania jamy macicy w zwiazku z obumarciem mojego skarba, moje pytanie jest nastepujacy: czy po takim zabiegu narmalnymi objawami sa wciaz bolesne bole brzucha- moja obumarla ciąza byla przenoszona trzy tygodnie.
iza
Gość
Witaj, Przykro mi,że i Ty przez to przechodzisz. Ja po łyżeczkowaniu też przez kilka dni miałam bóle brzucha, ale nie były one zbytnio uciążliwe- takie jak przy normalnej miesiącze. Pomagała mi nospa, ale jeśli coś Cię niepokoi skontaktuj się ze swoim lekarzem, myślę,że powinien rozwiać twoje wątpliwości. Trzymaj się, jestem z Tobą, Iza
ja
Gość
Bardzo współczuję. Miną już ponad tydzień od mojego zabiegu i prawie dwa odkąd się dowiedziałam o stracie. Jak do tej pory nie miałam bólii, po za samym zabiegiem, który był prawdziwym koszmarem. Trzymaj się.
mimi
Gość
bardzo dziekuje za wsparcie
agafia
Gość
Mimi, ja miałam zabieg 13 października. Podobnie jak ty nosiłam w sobie martwe dziecko ponad 2 tygodnie. Po zabiegu właściwie nic mnie nie bolało, dopiero po tygodniu zaczęłam mieć bóle jak na miesiączkę i plamienie oraz bóle krzyżowe pleców - takie jak przy porodzie, tylko dużo słabsze. Nie brałam żadnych leków rozkurczowych ani przeciwbólowych - nie chciałam (może ten ból traktowałam jako swoista pokuta??) Może chciałam czuć coś więcej niż tylko ból serca po stracie?? Teraz już te bóle minęły. Pytałam lekarza, stwierdził, że to jednak była ingerencja i można spodziewać się takiej reakcji organizmu. Nie martw się na zapas. Wiedz, że wiele z nas ma różne dolegliwości. w razie czego zgłoś się do lekarza. Pozdrawiam i przesyłam uściski
pati
Gość
mimi, od twojego zabiegu minelo juz sporo czasu. Od mojego zaledwie miesiac. Tydzien czasu meczylam sie z powodu potwornych boli brzucha i dosc obfitego krwawienia. W koncu zdecydowalismy sie z meze, ze czas zglosic sie do lekarza. I do brze ze to zrobilam. Okazalo sie, ze musza powtorzyc zagieg, bo wdala sie juz porzadna infekcja! I tak po tygodniu spedzonym w domu znow wrocilam do szpitala, ale tym razem do innego. Pomoglo! Zrobili zabieg a teraz jestem juz nawet po pierwszej miesiaczce. Kazdej dziewczynie ktora musiala przejsc to co ja szczerze wspolczuje i radze dwa razy sprawdzic czy trafila do dobrego lekarza i szpitala.

Strona: 1

Poronienie - Forum SRpP jest zbudowane na UseBB 1 Forum Software