Strona internetowa Stowarzyszenia Rodziców po Poronieniu korzysta z plików cookies (ciasteczek). Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć możliwość zapisywania cookies korzystając z opcji ustawień używanej przeglądarki internetowej, jednak w konsekwencji może to skutkować ograniczeniem lub utratą możliwości korzystania z niektórych funkcji serwisu. Natomiast korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki dotyczącej cookies, w tym zgodę na ich zapisywane i przetwarzanie na urządzeniu końcowym Użytkownika.

znow jestem w ciazy

Moderatorzy: Kredka, Malgosia, marysia, masaiimara, PiBi.

Strona: 1 2 3 4 5 > »

Autor Post
patrycja
Gość
witam 6 miesiecy temu stracilam malenstwo w 12tc byl bol i rozppacz ale teraz znow jestem w ciazy ale boje mam podobne objawy co do poprzedniej ciazy bol brzucha czy znow strace malenstwo jak mozna temu zapobiec prosze o rade pozdrawiam pati
Moderator
Zarejestrowany od: Stycznia 2005
Cześć Patrycjo, Może nie jestem najlepszą osobą żeby Cię pocieszać, bo sama straciłam trzy ciąże, ale spróbuję. Na pytanie czy możesz stracić ciążę chyba nikt Ci nie będzie w stanie odpowiedzieć. Sporadyczne poronienia niestety zdarzają sie i najczęściej już nie powtarzają (tak mówią lekarze, my im nie wierzymy, ale tak jest...). Nie każda z nas będzie takim ciężkim przypadkiem jak ja. Nie wiem dlaczego poroniłaś za pierwszym razem, czy robiłaś jakieś badania, więc trudno mi prorokować. Wiem jednak jedno - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zgłoś się do lekarza, któremu ufasz! No i nie zamartwiaj się na wyrost, czasami "tylko spokój może nas uratować". Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki :) Monika
patrycjo,to cudownie!nie mozesz teraz sie zamartwiac,bo to dodatkowe obciazenie dla ciebie.jesli masz jakiekolwiek watpliwosci co do twojego samopoczucia,skontaktuj sie szybko z jakims madrym lekarzem, ktory ci wszystko wyjasni i uspokoi cie.ja przezylam poronienie 5 miesiecy temu.i niewiem, czy bedac teraz w ciazy nie stresowalabym sie podobnie jak ty.ale dzieki temu doswiadczeniu wiem,ze kazde dziecko jest darem.i to narodzone i to w niebie.zaufaj Bogu.sciskam cie
patrycja
Gość
jestem szczesliwa moje malenstwo dobrze sie rozwija ma juz 7 tyg mierzy 14mm i bije mu serduszko byle tak to stycznia
Patrycja
Gość
jestem juz w 3 miesiacu i wszystko jest dobrze.Dzis widziam moje malenstwo na ekranie monitoru jest sliczne ma juz rączki a termin porodu mam wyznaczony na 28 styczen
Moderator
Patrycjo, Cieszę się razem z Tobą i nadal trzymam kciuki. Pozdrawiam :))) Monika
Czesc Patrycja!!! Ja tez ciesze sie z Toba,moje malenstwo, gdybym go nie stracila mialo przyjsc na swiat tak jak Twoj dzidzius.Trzyman kciuki za Ciebie i malego,ciesz sie szczesciem,mam nadzieje ze kazda z nas,ktora spotka nieszczescie bedzie mogla sie jeszcze cieszyc tak jak Ty.Powodzenia!!!1
VIP
Dobrze!! Tak trzymac!!! Niech Malenstwo rosnie i dobrze sie rozwija, zeby Mama byla spokojna i szczesliwa! Serdecznie Cie pozderawiam i dolaczam do grona z notorycznie zacisnietymi kciukami... ;-)) Zaneta
Gość
WITAM PATRYCJO.JESTEM W BARDZO PODOBNEJ SYTUŁACJI PARE MIESIECY TEMU PORONIŁAM BYŁAM W 4 TYG CIĄZY.TERAZ JESTEM PONOWNIE W CIĄZY W 10 TYG OBJAWY TEZ SĄ BARDZO PODOBNE Z WYJATKIEM KRWAWIEN . MODLE SIE CODZIENNIE DO BOGA ZEBY BYŁO WSZYSTKO W PORZĄDKU ZOBACZYMY.
patrycja
Gość
znow bylam u lekarza i wszystko jest na dobrej drodze moje malenstwo ma juz 10 cm jest cudowne i ma juz 15 tyg
VIP
Dobrze! Pamietaj, ze wiernie Ci kibicujemy! Serdecznie Cie pozdrawiam, Zaneta P.S. Poglaszcz czule Brzuszek!
Gość
witam ponownie!juz polmetek czuje sie dobrze oprocz tych skurczow w nogach a brzusiu rosnie przybieram na wadze(3kg mam wiecej)czuje sie swietnie w przyszly poniedzialek mam wizyte u lekarza wiec napisze cos wiecej pozdrowionka pa
patrycja
Gość
witam wszystkich za 3miesiace i kilka dni spodziewam sie bobaska i jestem juz szczesaliwa odliczam juz dni do porodu droge ktora przeszlam byla ciezka ciagle sie balam o utrate ciazy ale wiara dala mi sily tez zycze wszystkim wytrwalosci i sily napewno nadejdzie ten szczesliwy dzien i dla was pozdrawiam pa
VIP
Patrycjo, strasznie sie wszystkie cieszymy i nadal trzymamy kciuki!!! Jak tylko Emily wroci ze swoich wakacji, to dam jej znac, ze masz dla nas wszystkich takie dobre wiesci. Poglaszcz brzuszek ode mnie. Monika (wuchowa)

www.dobreszczepionki.pl
Anutek
Gość
patrycjo :) uśmiecham sie do Ciebie, bo to pierwsza wiadomość o pomyślnej ciąży, która mnie nie zdołowała. Nie wiem na czym to polega, ale znowu poafię się cieszyć czyimś szczęściem - dzięki i POWODZENIA :) Ania (Aniołek 06.2005)
patrycja
Gość
trzymajcie za mnie kciuki w styczniu!!!!!!wszystkim z gory wielkie dzieki pa caluski
madness
Gość
patrycjo, to wspaniale!jestes super dzielna ze nie dalas sie czarnym myslom i stresom. ja tez spodziewam sie pociechy (28 luty 2006) i w poczatkach ciazy tez mialam podobne przejscia.sciskam mocno.pisz jak tam dalej malenstwo sie rozwija
patrycja
Gość
teraz wygladam juz jak piłka i ten ból pleców ale to nic jakos sie wytrzyma to dla dzidzi ale kopniaki bobaska w brzuchu to najspanialsze uczucie wciagu całej ciazy pozdrowionka dla wszystkich
patrycja
Gość
mam nowa nowinke bebe miala coreczke jeszcze 2 miesiace trzymajcie kciuki pozdrowionka dla wszystkich
iza
Gość
Gratulacje Patrycjo, Trzymam kciuki, pozdrawiam
Monika
Gość
Patrycjo!!! Gratuluję!!! Niech Twoja córeczka zdrowo rośnie :) Pozdrawiam Monika
martucha
Gość
Patrycja !! Trzymam kciuki...tak mocno mocno...
VIP
Patrycjo, trzymamy kciuki mocno!!! Za Ciebie i Twoja coreczke!!! Monika

www.dobreszczepionki.pl
smutna
Gość
duzo duzo szczescia
ja
Gość
Wszystkiego co najlepsze dla Was obu. Będzie dobrze, bo tak musi być. Całuję i modlę się za Was.

Strona: 1 2 3 4 5 > »

Poronienie - Forum SRpP jest zbudowane na UseBB 1 Forum Software